Kariyer Asistanım
MENÜ
ARAMA
SEPETİM 0
Sepetiniz (Toplam {{ sepetim.length }} Ürün)
{{ sepet.urun_adi }}
{{ sepet.urun_toplam_fiyati }}.00 TL {{ sepet.urun_toplam_piyasa_fiyati }}.00 TL
{{ sepet.urun_sayisi }} Adet

HIZLI ARA

Lütfen aradığınız eğitimin İlk 3 harfini yazınız.

Teslimat ve İade

Teslimat Bilgileri

Siparişleriniz ile ilgili  ödeme onayı tamamlandıkdan sonra , katılımcı kurs sütesini tamamlamasının ardından  3 iş günü (Pazartesi - Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinizin  mesafesine göre, anlaşmalı kargo şirketlerimiz siparişinizi size 1-3 gün içerisinde  ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz programların tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından https://kariyerpark.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz prgoramlar alakalı herhangi birinin sorun  durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve 48 saat içerisinde çözüme uaşılacaktır.

kariyerpark.com.tr on-line eğitim ve belgelendirme sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır.

Hizmet aksamısı ve yayın problemleri durumunda 48 saat süresince çözüm bulunmaz ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Adres:
    Workinn İş Merkezi Arabacıalanı Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. Serdivan /Sakarya


Telefon:
  • 0549 188 00 18