Kariyer Asistanım
MENÜ
Eğitim Sepetim 0
Sepetiniz (Toplam {{sepetim.length}} Ürün)
{{sepet.urun_adi}}
{{sepet.urun_toplam_fiyati}}.00 TL {{sepet.urun_toplam_piyasa_fiyati}}.00 TL
{{sepet.urun_sayisi}} Adet

Biz Kimiz ?

Kariyer Park ;2009 yılında kurulan Rodos Grup Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerinin bünyesinde Türkiye’de ilk defa şirketlerin insan kaynakları departmanlarına üniversitelerden direk öğrenci akışını sağlamak amacıyla ve şirketlerin kurumsallaşma yolunda uluslararası rekabete hazırlamak, dünya kalite standartlarını yakalamalarına yardımcı olmak, vizyon ve misyon kazandırmak, bu amaçlara ulaşmaları doğrultusunda ihtiyaçları olan gerekli insan kaynakları desteğinin yanı sıra yeni dünya trendine uyum sağlamaları adına gerekli profesyonel danışmanlık desteği vermek amacıyla kurulmuştur. Bu amaç doğrultusunda Kariyer Park markası şirketler için geleceğin personelleri olan katılımcılarımızı başlangıç seviyesinden bir adım öteye taşımakta ve gerek mesleki gerekse kişisel gelişim eğitimleri ile farkındalık yaratmalarına yardımcı olmaktadır.

Kariyer Park Uzman Okulu, yeni dünya profesyonellerini günümüz iş dünyasına uyumlu yetiştirmek amacıyla iş dünyası eğitimleri veren yeni nesil bir eğitim şirketidir. Kariyer Park, RODOSGRUP şirketlerinden biridir.
2009 yılında kapılarını açan Kariyer Park, iş dünyasında uzmanlık kazanmış iş tecrübesi sahibi eğitimci kadrosu ile katılımcılarına zengin bir temel ve farklı alanlarda uzmanlık yetkisi kazandırma fırsatını sunmaktadır.
 
Rodos Grup olarak alanında farkındalığını arttırmak ve yetki kazanmak isteyen öğrenci ve çalışan gruplara özel daha kapsamlı ve faydalı programları harmanlayarak Uzman Okulu Konseptinde birleştirmiştir.
Business Club, Business School, Business Academy olarak 3 farklı programlarını geliştirerek geniş bir yelpazede çözümler sunarak “Uzman Okulu” olmanın gereklerini yerine getirmektedir.