Kariyer Park Uzman Okulu

Sürekli Güncellenen Eğitim Videoları ve Arşiviyle  KARİYER PARK'ta Sizleri Bekliyor

Uzaktan Eğitimler  

EDU.GLOGSTER.COM Nedir ?


EDU.GLOGSTER.COM

Glogster.edu platformu ile bir birinden güzel interaktif(etkileşimli) posterler hazırlayabilirsiniz. Online posterler, afişler tasarlayabilir, performans ve proje ödevlerinizi buradan rahat ve eğlenceli bir şekilde yapabilirsiniz. Çalışmalarınızı isterseniz facebook, twitter gibi sosyal hesaplarınızda yayınlaya bilirsiniz. İster kendi dizaynınızı oluşturabilir, isterseniz hazır şablonlardan yararlanabilirsiniz. Kullanımı basit ve bir o kadar da renkli dizaynları ile dikkat çekmektedir.

Peki, bundan kimler yararlanabilir? Bu sorunun cevabı ise öğrenci ve öğretmenler yararlanabilir. Ancak personel girişi ile de kayıt yapabilirsiniz.  Bu durumda size 7 günlük deneme sansı tanıyacaktır. Premium üye olmak için 29,99 $ gibi bir ücreti bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Glogster’a ilk giriş yaptığımızda hesabımız ile ilişkilendirilmiş panele giriş yapmış olacağız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panelin sağ üst köşesinde araçlar simgesi ile buradan giriş çıkış yapabilir ve profilinize erişim sağlayarak hesap ayarlarınızı değiştire bilirsiniz.

Panelin en üstünde glogster ile ilgili kısa yollar ve faydalı linkler bulunmaktadır. Glogpedia adlı linke tıklayarak farklı alanlarda oluşturulmuş bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Panelin orta kısmında 7 farklı sekme bulunmaktadır.(glogs, classes, students, projects, portfollos, presentations, messages) bu sekmelere tıklayarak ilgili alanlara erişim sağlayabilirsiniz. Message bölümünde ise farklı gruplarla, arkadaşlarınız ile mesajlaşa bilirsiniz.

 

 

 

 

Yeni bir glog oluşturmak için boş şablonlardan birine tıklayabilirsiniz. Ya da konunuz ile ilgi glogster’in daha önceden sizler için hazırlamış olduğu temaları da kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Glogster da hazır temalardan birine tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir görüntü ile karşılaşabilirsiniz.

Bu ekrandan metinlerinizi, resimlerinizi istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Ve onlara link vererek üzerine tıklandığında ilgili bölümlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıda eklemiş olduğunuz resimleri glogster’in içerisinde bulundurduğu düzenleme araçları ile gölge, renk vb. düzenlemeler yapıp resmin ön plana çıkmasına yardımcı olabilirsiniz.

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı